Decrease font size Default font size Increase font size
Створено за підтримки Фонду "МАТРА" Уряду Королівства Нідерландів

Якщо шлях довгий, не дивуйтесь: заради великої мети треба його пройти.
Платон.

Друк E-mail

Портрети/пропозиції

БТ «Джерела» та ВГО «Коаліція захисту прав інвалідів та осіб із інтелектуальною недостатністю» звертається до небайдужих  молодих людей з проханням стати другом-волонтером для  людини з інтелектуальною недостатністю - учасника нового проекту «З другом по життю» 

Ст25 3

Олексій, 28 років, життєрадісний, любить спілкуватися, подорожувати, танцювати, читати ілюстровані журнали, відвідувати реабілітаційні заняття у свічній майстерні, завжди готовий допомогти мамі і сестрі по дому, а працівникам міні-гуртожитку - по господарству (підмести, винести сміття, помити посуд, почистити овочі, принести важкі покупки з магазину).

 

Шукає друга, який допоможе йому освоїти мобільний телефон (обіцяний від мами подарунок до дня народження 15 березня),  зводить на футбольний матч, приєднається до прогулянок Києвом. В майбутньому – очікує від друга спільного відвідування спортивної секції, або басейну,  або велосипедних прогулянок чи інших активних видів спорту.

Шарков

Алексей, 38 лет

Очень любит путешествовать, любит автомобили, компьютерные игры, хорошо плавает. Не читает и почти не разговаривает (интеллект на 8-9 лет), но любит общаться, быть в коллективе. Эмоциональный, жизнерадостный. Когда была возможность, с удовольствием занимался в театральной студии. Помогает в домашних работах, носит сумки с продуктами и овощами с дачи, хорошо делает уборку в помещении, выполняет несложные поручения, делает мелкие покупки.

Очень нуждается в общении, в дружеском участии и поддержке. Ищет волонтеров, друзей.

gap s

Паша, 26 лет.  

Любознателен, разговорчив, гостеприимен, трудолюбив, щедрый, добрый. Умеет читать, писать, пользоваться компьютером и интернетом. С удовольствием принимает активное участие в физическом труде , в помощи другим людям, посещает церковь. Любимые занятия фото, география, транспорт (особенно поезда), компьютер.   Постоянно ищет дополнительный круг индивидуального общения и очень нуждается в персональных друзьях волонтерах .

 

  

Віталій, 28років 

Розвиток на 10–12 років. Любить малювати, танцювати; відвідує танцювальний гурток та заняття у відділенні соціально-побутової адаптації. Прагне спілкування , але друзів має мало, грає досить пристойно в шахи і шашки, але не має партнера для гри. Віталій любить допомагати по господарству, на кухні, може самостійно готувати салати, любить грати в комп’ютерні ігри.
Має потребу в спілкуванні, в дружній підтримці. Шукає волонтерів, друзів для спілкування.